Hotel Bella*** dysponuje kompleksowo wyposażonym  zapleczem konferencyjnym dla max 35 osób. Nasza oferta obejmuje organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych – m.in. konferencji, prezentacji, szkoleń i spotkań integracyjnych. Profesjonalna obsługa zapewnia sprawny przebieg spotkań.

Hotel

Oferujemy naszym gościom miejsca noclegowe w 23 przytulnych, jasnych, jedno, dwu i trzyosobowych pokojach, studiach rodzinnych i apartamencie z aneksem kuchennym. Każdy pokój posiada własną łazienkę z toaletą i natryskiem, telefon, telewizję satelitarną, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz możliwość bezpłatnego dostępu do internetu. Na terenie hotelu znajduje się monitorowany i zamykany na noc parking.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy salę szkoleniową na 40 miejsc (układ kinowy), 25 miejsc ( przy stołach) wyposażoną w sprzęt audiowizualny oraz możliwość dostępu do internetu.

Restauracja

Do dyspozycji Gości oddajemy przytulną restaurację, która jest idealnym miejscem do organizacji bankietów. W restauracji serwowane są wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywane według starych, sprawdzonych receptur. Wypieki
cukiernicze szefa kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy również hotelowy Bar w którym można degustować różnego rodzaju napoje i drinki.
Cennik Konferencji
  • Wynajęcie Sala konferencyjnej z wyposażaniem – 55 zł/h, cały dzień 300 zł
  • Nocleg w pokoju 1-osobowym- 120 zł /os. ze śniadaniem
  • Nocleg w pokoju 2-osobowym- 90 zł /os. ze śniadaniem
  • Obiad/Lunch – od 20 zł / os.
  • Bankiet – od 80 zł/ os.
  • Przerwa kawowa (kawa, herbata, woda mineralna, ciasto ) -8 zł/os.
  • Przerwa kawowa (kawa, herbata, woda mineralna, sok, ciasto ) -12 zł/os.
  • Przerwa kawowa (kawa, herbata, woda mineralna, sok, ciasto,owoce ) -15 zł/os.
* Wszystkie podane ceny są cenami brutto w PLN
 
Jesteśmy gotowi do realizacji indywidualnych życzeń i potrzeb. Umożliwiamy urządzanie imprez typu incentive dla firm, z własnym scenariuszem lub według