Szanowni Państwo,

W dniu 3 lipca 2017r. został zamknięty most na ul. Cervi przy Termach Cieplice.

Nie utrudni to dojazdu do Term od strony Hotelu Bella, jednakże proszę zwrócić uwagę na tablice informacyjne. 

Dojazd do Hotelu Bella ul. Zamoyskiego 3:

- z Jeleniej Góry, Wrocławia- ul. Wolności, na światłach skrzyżowanie z ulicą Sobieszowską zjazd w prawo w kierunku Piechowic, Zgorzelca, Lubania. Po prawej stronie stacja PKP, na światłach prosto ulicą Sobieszowską do ronda przy Osiedlu Orlim, na rondzie drugim zjazdem w ul. Cieplicką, następnie ul. Cervi, zjazd w prawo za Hotelem Cieplice w ulicę Zamoyskiego.

-z Karpacza ul. wolności w stronę Jeleniej Góry,  na światłach skrzyżowanie z ulicą Sobieszowską zjazd w lewo w kierunku Piechowic, Zgorzelca, Lubania. Po prawej stronie stacja PKP, na światłach prosto ulicą Sobieszowską do ronda przy Osiedlu Orlim, na rondzie drugim zjazdem w ul. Cieplicką, następnie ul. Cervi, zjazd w prawo za Hotelem Cieplice w ulicę Zamoyskiego.

-ze Szklarskiej Poręby, Lubania, Zgorzelca ul. Lubańską, za przejazdem kolejowym w prawo w ul. Sobieszowską, kierunek Uzdrowisko Cieplice, do ronda przy Osiedlu Orlim, na rondzie drugim zjazdem w ul. Cieplicką, następnie ul. Cervi, zjazd w prawo za Hotelem Cieplice w ulicę Zamoyskiego.

-z Piechowic ul. Cieplicką do ronda przy Osiedlu Orlim, pierwszy zjazd w ul. Cieplicką, następnie ul. Cervi, zjazd w prawo za Hotelem Cieplice w ulicę Zamoyskiego.

Do zobaczenia w Hotelu Bella!!!