Nowo otwarty Hotel Bella*** jest wyjątkowym miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a polska gościnność zostaje ujęta w światowe standardy obsługi klienta. To właśnie tutaj, przy Termach Cieplice (od.1903 Villa Kurpark) w sercu znanego od wieków uzdrowiska słynnego z leczniczych wód termalnych, przygotowaliśmy dla Naszych Gości stylowe, a zarazem niezwykle komfortowe wnętrza. Pracownicy Hotelu Bella*** łączą profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta z dbałością o zapewnienie prywatności oraz kameralnej atmosfery. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający Goście odnajdą tutaj idealne warunki zarówno do wypoczynku, jak i owocnej pracy w ramach podróży biznesowych.  

Hotel Bella***

Hotel Bella*** położony wśród zieleni w sąsiedztwie term, aquaparku i przepięknego Parku Zdrojowego jest miejscem idealnym na wypoczynek przy dźwiękach dzikiej przyrody. Sąsiedztwo Parku Zdrojowego to również szansa na wyjątkowy relaks po zmysłowej kulinarnej uczcie z najzdrowszych produktów lokalnych.

Oferujemy 23 przytulne, komfortowo wyposażone, jasne pokoje 1,2,3 osobowe oraz rodzinne studia i apartament z aneksem kuchennym. Każdy pokój posiada własną łazienkę z toaletą i natryskiem, telefon, telewizję satelitarną, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatny internet wifi. Dodatkowym udogodnieniem są balkony, które doskonale sprawdzają się na przywitanie dnia z filiżanką kawy lub do odpoczynku po całym dniu szkoleniowym.

Każdy szczegół wystroju pokoi jak i całego hotelu został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie naszych gości.

Dysponujemy nowoczesnym i kompleksowo wyposażonym zapleczem konferencyjnym. Nasza oferta obejmuje organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych – m.in. konferencji, prezentacji, szkoleń i spotkań integracyjnych. Profesjonalna obsługa zapewnia sprawny przebieg spotkań, a stylowe wnętrza  hotelu dodają prestiżu. 

Restauracja Bella*** posiada eleganckie, przytulne wnętrze, piękny, zadbany ogród i doskonałą lokalizację, promuje tylko świeże składniki całkowicie rezygnując z półproduktów.

 

Cieplice

Hotel Bella*** położony jest w centrum Cieplic - znanego od wieków uzdrowiska słynnego z leczniczych wód termalnych. Leczyło się tu wielu znamienitych pacjentów min. w 1687 roku przybyła ze swym dworem Królowa Marysieńka Sobieska, aby odbyć kurację leczniczą. Wojna oszczędziła kurort i jego barokowe zabytki.

Dziś Cieplice to m.in. Dom Zdrojowy z pijalnią gorących źródeł, piękne parki - Zdrojowy i Norweski oraz urokliwy pałac Schaffgotschów. Termy Cieplickie - zespół basenów termalnych ze strefą SPA. Doskonałe miejsce dla pieszych wycieczek, nordic walking, górskich wędrówek, jazdy na rowerze i wypoczynku na łonie natury.

Dlaczego nasz hotel?

Nowo otwarty Hotel Bella zarządzany  przez małżeństwo hotelarzy z międzynarodowym doświadczeniem. Rodzinna pasja oraz nieustanne podążanie za najnowszymi trendami pozwoliły stworzyć  Hotel Bella*** - miejsce, gdzie z radością możemy Państwa ugościć. Hotelarstwo to nie tylko zawód... to także styl życia. Hotel Bella*** stanowi owoc wieloletniego doświadczenia w branży hotelarskiej, rodzinnych aspiracji oraz pasji do wszystkiego, co piękne i najwyższej jakości. Naszym celem nie jest wyłącznie sprawna działalność hotelu, lecz przede wszystkim zapewnienie każdemu z Naszych Gości komfortu, satysfakcji i niezapomnianych wrażeń wyniesionych z pobytu .
Zdajemy sobie sprawę, iż każdy Klient przyjeżdża do hotelu z innymi oczekiwaniami i potrzebami. Cały zespół pracowników Hotelu Bella*** podchodzi do spełnienia tych indywidualnych wymagań z pełnym zaangażowaniem.

 

Gabinet Wellness & Beauty

W specjalnie przygotowanej strefie Beauty&Spa, zadbamy o Państwa kondycję, wygląd i samopoczucie. Beauty&Spa jest doskonałym miejscem na relaks po intensywnie spędzonym dniu. Profesjonalny salon kosmetyczny i zabiegowy  sprzyja relaksowi i odnowie biologicznej.  Istnieje także możliwość rezerwacji indywidualnego zabiegu w pokoju hotelowym.