Wyśmienita kuchnia nie tylko dla smakoszy.

Zapraszamy do naszej restauracji wypełnionej zapachami tradycyjnej kuchni polskiej, a także francuskiej, włoskiej i dalekowschodniej. 
O podniebienia naszych gości dba Szef kuchni, który czuwa nad niepowtarzalnym smakiem potraw. Wszystkie nasze dania są przygotowywane ze świeżych składników dobrej jakości, a na wielbicieli domowych wypieków czeka zawsze pyszne ciasto i aromatyczna włoska kawa. O obsługę gości dba profesjonalny, ale przede wszystkim przyjazny i uśmiechnięty personel. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu gości, zwłaszcza w okresie letnim, sala restauracyjna jest klimatyzowana. 

Do stałej dyspozycji naszych klientów oddaliśmy całodobowy drink-bar, oferujący szeroki asortyment zimnych napoi i alkoholi, w tym specjalnie wyselekcjonowanych win.  

Restauracja może obsłużyć jednocześnie 60 gości. Zapraszamy więc do organizowania u nas wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, uroczystości i spotkań. Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne menu dostosowane do potrzeb i wymagań klienta oraz pomoc w zorganizowaniu danego wydarzenia.

Restauracja Bella zaprasza codziennie 07:00-10:00 i 13:00-22:00. Dania dnia dostępne pon-pt od godz 15:00 do 19:00

Ograniczona ilość gorących posiłków dostępna całą dobę.

Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy na niezapomniane doznania kulinarne w restauracji Bella.